Hizmetlerimiz
Çağımızın en önemli buluşu kabul edilen internet, doğru kullanıldığında pazarlama ve satış sürecinde sayılamayacak kadar faydaya sahiptir. Tasarımı ve içeriği iyi olan, bilgilere erişimi kolay olan, arama motorlarında üst sıralarda çıkan bir web sitesi, kurum imajını güçlendirecek, kuruma katma değer sağlayacaktır.

Günümüzde insanlar bir ürün veya hizmet satın almak istediklerinde internette arama motorlarından istifade etmektedir.Bu şekilde ilk karşılaştıkları, tasarımıyla ve içeriğiyle kendini isbat etmiş sitelerden ihtiyaçlarını hızlı ve kolay bir şekilde tedarik etmektedirler.

Profesyonel web tasarım ekibimiz tarafından hazırlanan sitenizin arama motorlarına etkin bir şekilde kaydı yapılmaktadır. Bu sayede günde yüzlerce ziyaretçiye ulaşabilir, ürünlerinizi,kampanya ve duyurularınızı hızlı bir şekilde muhataplarınıza ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca sitenizin arama motorlarında üst sıralardan inmemesini sağlayıcı güncellemeler belli aralıklarla yapılmakta ve arama motoru performansı her ay bir rapor halinde bilginize sunulmaktadır.

Web site için verdiğimiz hizmet ve özellikleri:

* Hosting (Barındırma) Hizmeti
* Domain (Alan Adı - com, org, com.tr)
* Flash İntro
* Ana Sayfa / Alt Sayfalar
* İletişim Formu
* Flash Animasyon
* Ziyaretçi Sayacı
* Mail Kontrol Paneli
* GüncellemeWeb Tasarım
 
GL   BAL
GL   BAL
Adana, reklam, ajans, promosyon, ajansı, ürünleri, katalog, afiş, kartvizit, Grafik, Tasarım, Afiş Broşür, Dergi, Kitap, Davetiye, Kartvizit, Katalog, El ilanı, Takvim, Ajanda, Dijital Baskı, Reklam, Andaç, İmsakiye, Tabela, Totem, Katalog, Dizgi, Etiket, kutu, ambalaj, 3D Animasyon, Tanıtım Filmleri, Web tasarım, Prof. Fotoğrafçılık, Reklam, Promosyon, Yayım, Basım, Dağıtım, LED Ekran tanıtım reklam filmleri, saat, çakmak, çakmaklar, saatler, anahtarlık, metal kalemler, kalem, plastik kalem, spiralli kalem, şapka, şapkalar, reklamcı, grafiker, domain, hosting, cd tasarım, digital baskı, dijital baskı, oto yastıkları, plaket ve kupa çeşitleri, bardak altlığı, tişört, kutu mendiller, kokulu mendil, ıslak mendil, magnet, magnetler, baskılı kupa bardaklar, damla etiketler, dokuma etiket, karton etiket, yaka kartı, personel kartı, otomatik kaşe, takvimler, araç giydirme, bina giydirme, global reklam ajansı, dünya, adanalı, mtm reklam, ürünler, menüler, duvar saatleri, evrak çantaları, masa üstü setleri, kalem setleri, reklamcılar, adanalılar, en ucuz kartvizit, en ucuz davetiye, en ucuz, kaliteli, hızlı, promosyoncu, fihrist, çanta, amblem, emblem, logo, dizayn, bayrak, Reklam ve Pazarlama Dergisi - Reklam Sektörü, Teknoloji, Bilisim, Pazarlama Dergisi, Internet ve arama motoru reklamcılığı ve optimizasyonu, web ve multimedya tasarımı üzerine faaliyet gösteren ödüllü interaktif ajans,
 
CANLI DESTEK
Matbaa ve Reklam Hiz.
Copyright © 2008 Global Matbaa ve Reklam Hizmetleri